Кумановец физички нападнат пред угостителски објект

Сподели со своите пријатели

Педесет и едногодишен кумановец викендов бил физички нападнат пред угостителски објект во Куманово.

Loading...

– На 22.05.2022 во 09,00 часот во Полициска станица Куманово Д.А.(51) од Куманово пријавил дека околу 00,10 часот пред угостителски објект во Куманово бил физички нападнат од едно лице, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Никола Ивановски