Кумановец физички нападнат по расправија околу сообраќајот

Сподели со своите пријатели

Триесет и тригодишен кумановец бил физички нападнат од едно лице по претходна расправија околу сообраќај.

Loading...

– На 26.05.2023 во 14.20 часот В.Д.(33) од Куманово пријавил дека околу 12.15 часот во Куманово по претходна расправија околу сообраќај бил физички нападнат од едно лице, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Од полицијата велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Никола Ивановски


ПРОЧИТАЈТЕ И:  Пет пожари изминатото деноноќие во куманвско