19.08.2019 09:34

Кумановец физички нападнат, па ограбен


Во СВР Куманово, Д.Ј.(47) од Куманово, викендов пријавил дека истиот околу 12,30 часот на улицата „В.Карастојанов“, едно лице физички го нападнало, по што му одзело пари, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Од таму потенцираат дека се работи на расчистување на случајот.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments