10.11.2019 11:48

Кумановци уживаа со песните на Некст тајм и Џенан (ГАЛЕРИЈА+ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Дуото „Некст тајм“ и српскиот пејач Џенан Лончаревиќ вчеравечер ги забавуваа кумановци на градскиот плоштад како дел од втората музичка вечер од програмата за одбележување на 500-годишниот јубилеј од постоењето на Куманово.

Во продолжение атмосферата низ објективот на Кумановски Муабети.

loading...


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments