Кучето направило хаос во куќата и се преправа дека некој го наместил (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Кучињата се лојални и интелигентни, но и подготвени за секакво зло. И кога ќе направат нешто погрешно и ќе сфатат дека згрешиле, тешко се справуваат со чувството на вина.

Loading...

Ова се случи и во случајот со миленикот на Арон Ким. Калнивото куче влегло во куќата, оставило траги од валкани шепи насекаде и легнало на креветот . Ким објави видео на ТикТок во кое шета низ куќата за да им покаже на гледачите што го пронашла, а потоа се упати кон виновникот.

Кучето тивко седеше пред влезната врата, гледајќи во својот газда како да се обидува да му каже дека некој го наместил. Видеото собра 8,6 милиони лајкови, а можете да го погледнете во продолжение.

 

@cuul_doods

🐾

♬ It Wasn’t Me – Shaggy