Куче се прошета пред водителите среде емисија, нивната реакција ги насмеа сите (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

За време на утринската програма на каналот Глобал њуз се случи необична ситуација.

Loading...

Имено, додека домаќините го најавуваа следниот прилог од студиото, симпатична дакел се искачи на нивната маса и ноншалантно прошета.

Водителот Шеј Гахам се обиде да го игнорира кученцето, но водителката Ерин Чалмерс не можеше да одолее и го галеше.

Како и да е, кученцето ги насмеа сите.

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *