Крунисана мис бум-бум – Бразилката со најдобар задник (видео)

Сподели со своите пријатели

Бразилката Сузи е новата Мис „задник“. Бидејќи убедливо победи повеќе од 500 сограѓани кои се пријавиле на оваа престижно натпреварување, заслужени ја доби титулата сопственичка на најимпресивна и најсепсипилна задница.

Loading...

Сузи Кортез вели дека својот задник со месеци го третирала и обликувала во Сао Паоло во комбинација од посебни вежби и ригорозни диети.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.