КРСТАРЕЊЕ ОД ПЕКОЛОТ: Шокантна тепачка на 30 луѓе на крузер (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Пловењето со крузер за многумина претставува идеален одмор, но кога ќе ја погледнете оваа снимка, ќе размислите два пати пред да се впуштите во една таква авантура.

ОВА БОЛИ: Сакаше да започне тепачка, но не знаеше дека тој е ММА борец (видео)

Loading...

На крузерот „Канивал леџенд“ кој 10 дена крстарел низ Јужен Пацифик, камерите снимиле жестока тепачка на поголем број патници.

Невестата и младоженецот прв пат заиграа на свадба, па започна тепачка до нокаут (видео)

Другите посетители биле преплашени, па се забарикадирале во своите кабини.

15 чувари против еден затвореник, тепачката беше неизвесна до самиот крај (видео)

Како што се наведува, околу 30 луѓе се здобиле со полесни повреди по тепачката.

Масовна тепачка на балкански начин (видео)

Кога бродот пристигнал во Еден, Нов Јужен Велс, полцијата дошла проблематичните гости да ги одалечи од крузерот.

Ги пипкал гостинките за задник: Тепачка на македонска свадба во Сиднеј

– Насилниците бараа неволја веднаш откако стапнаа на бродот. Мојот маж им рече да се смират затоа што тука има и деца, но петмина веднаш го обиколија, рекла Кели, една од патничките.

МАСОВНА ТЕПАЧКА НА СВАДБА: 50 сватови се тепале 20 минути (видео)

Персоналот се обидел да ги смири патниците, но секаде се слушале вресоци.

Невестата гордо пристигна до олтарот, а тогаш се слушнаа звуци на стенкање (ВИДЕО)

На снимките може да се видат патници како се шутираат меѓусебно.

КАКО НА ФИЛМ: Во кафеана го нападнаа десетмина, а тој ги „покоси“ сите (видео)

Loading...

Персоналот на крузерот бргу реагирал и ја раздвоил групата насилници.


Leave a Reply