13.08.2019 10:51

Костим за капење по кој полудеа девојките ширум светот (ФОТО)

Facebook Twitter Google+

Овој астралиски моден бренд многу бргу стана најпосакуваниот костим за капење годинава.

Минијатурниот модел, изглед падна во заборав, додека ретро гаќичките со висок струк и градник по пример на некогашните „пин-ап“ модели станаа апсолутен хит оваа сезона, тврдат модните експерти, а предност им е што вешто ги прикриваат недостатоците.

loading...

Бројни модни инфлуенсерки од Ибица до Бали позираат во идентичниот костим за капење кој пвоеќе сокрива од што открива, а станува збор за бренд кој во дизајнот на костимот користи одржливи материјали.

Овој модел има и еден детал, а тоа е каиш со златно копче. Како сето тоа да не е доволно, го дополнува дискретниот „винтиџ“ син цветен примерок на бела позадина.

View this post on Instagram

This wimp jumped off some cliffs today.

A post shared by Jessie Bush (@wethepeoplestyle) on


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments