13.08.2019 10:51

Костим за капење по кој полудеа девојките ширум светот (ФОТО)


Овој астралиски моден бренд многу бргу стана најпосакуваниот костим за капење годинава.

Минијатурниот модел, изглед падна во заборав, додека ретро гаќичките со висок струк и градник по пример на некогашните „пин-ап“ модели станаа апсолутен хит оваа сезона, тврдат модните експерти, а предност им е што вешто ги прикриваат недостатоците.

loading...

Бројни модни инфлуенсерки од Ибица до Бали позираат во идентичниот костим за капење кој пвоеќе сокрива од што открива, а станува збор за бренд кој во дизајнот на костимот користи одржливи материјали.

Овој модел има и еден детал, а тоа е каиш со златно копче. Како сето тоа да не е доволно, го дополнува дискретниот „винтиџ“ син цветен примерок на бела позадина.

View this post on Instagram

This wimp jumped off some cliffs today.

A post shared by Jessie Bush (@wethepeoplestyle) on


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments