02.07.2019 23:25

Корисен начин како лесно да се спакувате пред одење на одмор (ВИДЕО)


Пакувањето на облека за на одмор е најчест кошмар за жените, кои за десет дена сакаат да го понесат целиот регал со облека и чевли.

Мажите го немаат тој проблем, но, пакувањето сепак останува како обврска на жените, кои во постапката на редење на маиците, често потоа се жалат дека целата гардероба после напорниот пат е изгужвана.

loading...

За да немате таков проблем, еве предлог како да спакувате на лесен и едноставен начин.

Image by DarkWorkX from Pixabay


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments