Кога познати секси модели ќе се фатат за работа (видео)

Сподели со своите пријатели

Кој рече дека рачната работа и занаетчиството се тешки занимања?

Loading...

Познатите модели, Бријана Ноел, Брит Лин, Шелби Чеснес и Вал Кеил го докажуваат спротивното. Со тоа што се фатија за работа, тие само покажуваат дека убавите жени се уште поубави кога се креативни.

Бојадисувањето и плетењето никогаш не изгледало толку добро отколку кога тоа го прават секси жени

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.