Кога девојка ти ќе го фати бидермаерот (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Како што налагаат обичаите невестата го фрли бидермаерот зад грбот на девојките кои со нетрпение го чекаа букетот, а откако една од нив го фати и се радуваше, нејзиното момче беше снимено како почна да бега со шише во раката.

Девојките почнаа да се смеат, а откако видеото започна да се споделува на социјалните мрежи, многу припаднички на понежниот пол коментираа дека нивните момчиња ќе реагираат на ист начин.

Loading...

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *