14.01.2020 14:37

Кога брзите рефлекси ќе ти сочуваат жива глава (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Преминувањето на кривите и тесни планински патишта е секогаш ризично, затоа е потребна голема будност и понекогаш брзи рефлекси.

Благодарение на нив мотоциклист од Кина е жив и добро по она што можеше да му се случи на патот.

loading...

Во моментот кога минуваше камионот покрај него, товарното возило се занесе и се упати кон приколката кон човекот на две тркала.

Момчето брзо се наведна и избегна фатален удар во главата.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments