Кобен секс со кукла: Старец пронајден мртов во прегратка на играчка

Сподели со своите пријатели

Телото на Валериј М. (66) пензионер од Санкт Петербург, кој починал откако имал сексуални односи со кукла, откриено е во неговата куќа.

ХИТ СНИМКА: Го фатила во прељуба па тврдел дека тоа е секс кукла (видео)

Loading...

Телото го пронашла полицијата откако соседите пријавиле неподнослива смрдеа која се шири од станот. Кога со сила влегле во станот, го пронашле старецот како лежи на фотелјата покрај својата „девојка“, додека неговото тело било делумно укочено, пишува британски „Мирор“.

Новата секс кукла има Г точка и може да доживее оргазам (видео)

Според претпоставките, старецот починал пред некој месец, а полицијата верува дека куклата ја направил од отпадоци кои ги собирал во кантите за смет во близина на неговата куќа.

Мажи на саем расипале секс робот вреден 3.000 долари (видео)

Нејзината глава била искината од куклаод продавница, додека телото било направено од ткаенини, коноп и пешкир. Големите гради биле направени од розови подлоги.

Во Европа отворен првиот бордел со секс кукли, а еве колку чини „забавата“ (фото)

Пензионерот, според пишувањето на медиумите, не е виден неколку месеци.

Има жена, но четири пати неделно практикува секс со кукла (видео)

Аутопсијата допрва треба да биде направена, но полицијата смета дека починал од природна смрт во друштво на својата секс играчка. Како што рекол портпаролот, немало знаци на насилство врз неговото тело.


Leave a Reply