Кејт Аптон во нова, овојпат жешка топлес реклама (видео)

Сподели со своите пријатели

Американскиот модел и актерка Кејт Аптон, инаку родена 1992 година, позната по своето појавување во рекламите на Sports Illustrated Swimsuit Issue, сними нова реклама, но овојпат во топлес издание.

Loading...

Аптон беше прогласена за ”девојка” на годината со нејзиното прво појавување во 2011 година. Таа беше и предмет на озборување кога се појави на насловната страна по повод 100 -тата годишница од магазинот  Vanity Fair.

Таа во меѓувреме забележа успешна улога во филмот  Tower Heist (2011) и The Other Woman (2014).


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.