07.09.2019 11:20

КАМЕРАТА НЕ ЈА СПРЕЧИ: Снимка од кражба во бутик стана вирална на интернет (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

На Фејсбук се појави видео кое прикажува жена во бутик која се обидува се да украде парче облека.

Снимките се направени благодарение на безбедносните камери, и иако жената ја виде камерата во еден момент, таа го зеде она што го наумила.

Loading...

Со оглед на тоа дека нејзиното лице е снимено во еден момент, сигурно е дека оваа жена ќе се најде на столбот на срамот со оглед на популарноста на страницата што го објави клипот.

Публикувахте от Podgoricki vremeplov в Четвъртък, 5 септември 2019 г.

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments