07.09.2019 11:20

КАМЕРАТА НЕ ЈА СПРЕЧИ: Снимка од кражба во бутик стана вирална на интернет (ВИДЕО)


На Фејсбук се појави видео кое прикажува жена во бутик која се обидува се да украде парче облека.

Снимките се направени благодарение на безбедносните камери, и иако жената ја виде камерата во еден момент, таа го зеде она што го наумила.

loading...

Со оглед на тоа дека нејзиното лице е снимено во еден момент, сигурно е дека оваа жена ќе се најде на столбот на срамот со оглед на популарноста на страницата што го објави клипот.

Публикувахте от Podgoricki vremeplov в Четвъртък, 5 септември 2019 г.

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments