Како правилно се вежба во домашни услови? (видео)

Сподели со своите пријатели

За да бидете секогаш во топ форма, а воедно да ја задржите линијата и да имате видливи стомачни мускули, не треба многу, ако е да се суди по домашното видео на оваа Русинка, која дава совет како се вежба покрај домашен тросед.

Loading...


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.