ЈП Водовод: Четири улици без водоснабдување

Сподели со своите пријатели

Како што информира Јавното претпријатие Водовод, поради интервенции на водоводната мрежа, денес привремено без вода ќе бидат:

Loading...

– ул. Перо Илиевски
– ул. Октомвриска Револуција
– ул. Ристовац
– нас. Иго Тричковиќ

Leave a Reply