Ја малтретирале поради големите гради: Ставила уште поголеми и станала милионерка (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Изабела Џејмс (27), која живее во Лос Анџелес, вели дека нејзините врсници постојано ја исмевале поради нејзиниот изглед кога била тинејџерка.

Loading...

Имала и големи гради за таа возраст, а тесниот струк уште повеќе ги потенцирал.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Baby Girl Bella (@bbygirlbella33)

 

Меѓутоа, наместо да дозволи тоа да ја разниша нејзината самодоверба, Изабела одлучила да го искористи својот изглед и почнала да продава експлицитна содржина на OnlyFans.

Од тоа, како што вели, го заработила целото свое богатство за само 18 месеци – повеќе од два милиони долари!

 

Loading...

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Baby Girl Bella (@bbygirlbella33)

 

„Во средно училиште, сите ме малтретираа затоа што имав поголеми гради. Ме викаа ку*ва. Секогаш се чувствував сексуализирано, па на крајот решив да заработам од тоа. Не дозволив насилниците да ме повредат, тоа беше мое гориво за да станам успешна. Мислам дека моето тело го одразува она што сум сега”, рече таа.

Таа дополнително ги зголемила природно големите гради, а потрошила и 50.000 долари за филери и разни третмани.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Baby Girl Bella (@bbygirlbella33)

 

„Луѓето мислат дека пластичната операција е нешто што го правите кога го мразите вашето тело, но моите промени во телото се чин на самољубие. Некои девојки претеруваат со зголемување на усните или градите. Никогаш не сакам да изгледам како цртан лик. За мене, тоа е само начин да се направам помоќна“.

Loading...

Според Изабела, да се биде ку*ва, а тоа се зборовите што таа ги користи за да се опише себеси, е „духовен повик“ што и помага да ја изрази својата женственост.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Baby Girl Bella (@bbygirlbella33)

 

„Се претставувам како се*с кукла, така изградив цела армија обожаватели. Мажите сакаат да видат колку сум самоуверена”.

Сепак, нејзиниот изглед сѐ уште привлекува бројни негативни коментари.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Baby Girl Bella (@bbygirlbella33)

Loading...

 

„Луѓето ме гледаат цел живот. Тие осудуваат што и да правите. Постојано добивам коментари дека сум пластика. Едно лице ми напиша дека имам повеќе пластика во себе отколку во океанот, но јас ги игнорирам. Хејтерите преку интернет само помагаат да бидам уште попопуларна, споделувајќи ги моите снимки и слики“, вели таа.

Изабела, исто така, заработува на берза и криптовалутите.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Baby Girl Bella (@bbygirlbella33)

 

Loading...

„Не судете за ку*ва по русата коса и градите. Сакам да ги изненадувам луѓето кои ме потценуваат кажувајќи им за метафизика или деловни стратегии. Може да постигнете се што сакате ако работите напорно и верувате во себе. Се обложувам дека моите хејтери никогаш дури и не помислиле дека нарекувајќи ме ку*ва ќе ми помогнат да станам милионерка“.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Baby Girl Bella (@bbygirlbella33)