Ја крена сестра си и на цел свет му приреди поглед за уживање

Сподели со своите пријатели

Џесика Аревало прави вежби, па нејзиниот профил на Инстаграм е полн со фотографии од нејзините мускули. Но, повеќе од два милиони обожаватели ја следат за подвиг како овој подолу.

Loading...

Во видеото што го споделила на Инстаграм, овој пат нејзината сестра  ја крева наместо тегови, на еден од највисоките врвови на Хаваите. Прекрасниот поглед од ова место, за што сестрите Аревало придонесуваат многу го споделиле на инстаграм.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessica Arevalo (@jessicaarevalo_)