Извршена дезинфекција на комплексот „Пин петрол“ (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Согласно препораките на Владата и Министерството за здравство за заштита од коронавирусот, рано утринава е извршена е дезинфекција на комплексот Пин Петрол.

Loading...

-Нашето работење продолжува согласно препораките, според кои што угостителскиот дел, односно ресторанот и кафе барот ќе работат до 18 часот.  Им препорачуваме на граѓаните и да ги почитуваат заштитните мерки и да останат безбедни, стои во соопштението од компанијата.


Leave a Reply