Излезе на -46 и го испроба трикот со врела вода, погледнете што се случи (ВИДЕО)


Кога овој човек од Аљаска ја правел снимката за Јутјуб, надвор владеела ледена зима. Имало дури 46 Целзиусови степени под нулата и навистина не било лесно да се остане надвор повеќе од неколку минути.

Тој ја искористи оваа ниска температура за да проба експеримент со топла вода.

Loading...

Погледнете што се случи кога ја фрли во воздухот.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *