Ивона Јовановиќ вечерва настапува во „Ѕвездите на гранд“

Сподели со своите пријатели

Ивона Јовановиќ од Куманово вечерва ќе настапи во емисијата „Ѕвездите на гранд“ која можете да ја следите на Канал 5 телевизија со почеток во 19:30 часот или на Прва српска телевизија со почеток во 21:00.

Ивона веќе се има претставувано на оваа музичко натпреварување, каде ги покажа своите извонредни музички способности.

 

Loading...

 

Особено и е драго што годинава повторно ја има можноста да се бори да стане ѕвезда на оваа музичко шоу, а ние и посакуваме среќа.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.