Ивона го крена на нозе студиото на „Ѕвездите на Гранд“ (видео)

Сподели со своите пријатели

Ивона Јовановиќ од Куманово вчеравечер се претстави во првиот круг од „Ѕвездите на Гранд“. Испеа феноменално, ја крена публиката на нозе и ги освои сите можни гласови на жирито.

Со своите извонредни вокални способности сите ги остави без зборови, па без коментар со овации од публиката дирекгно заминува во вториот круг од натпреварувањето.

Доколку го пропуштивте нејзиниот настап погледнете го подолу:

Loading...

Ivona Jovanovic / Zvezde Granda 2017/2018 PRVI KRUG,,23 prosinac''/Od Splita do Beograda Follow me on instagram (https://www.instagram.com/ivonajo/) <3

Публикувахте от Ivona Jovanovic в Събота, 6 януари 2018 г.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.