Истетовирал топлес девојка на грбот, но набргу зажалил (фото)

Сподели со своите пријатели

Едно момче за време на одморот на Ибица истетовирал полугол портрет од својата девојка на грбот, но многу бргу поради тоа зажалил, затоа што наскоро раскинале.

Малаки Брукс со девојката и друштвото се забавувал на Ибица, малку повеќе испиле, па одењето во салон за тетовирање им изгледал како добра идеја. Како момче не знаел што би можел да тетовира, ја прифатил идејата на девојката која му предложила да тетовира нејзин топлес портрет.

Секако, не требало премногу да го наговара, особено затоа што таа одлучила да плати. Цената на тетоважата била 500 евра, а за момчето сеќавање за цел живот.

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.