Исчезна 56-годишна жена од Крива Паланка

Сподели со своите пријатели

На 22.04.2019 година во 20.20 часот во Полициската станица Крива Паланка, Л.М.(52) од село Мождивњак, кривопаланечко, пријавила дека од семејната куќа во селото Мождивњак се оддалечила нејзината золва Г.С.(56).

Loading...

Како што информираат од СВР Куманово, лицето и претходно се оддалечувало и се враќало во домот.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *