Исчезна 33-годишна кумановка од Ново Село

Сподели со своите пријатели

Во текот на вчерашниот ден околу 19:35 во Секторот за внатрешни работи било пријавено дека исчезнала 33-годишната С.С. од кумановското Ново Село, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Пријавата ја поднела нејзината сестра 36-годишниата Б.Д. од селото Романовце, кој изјавил дека во непознат правец од дома неговата сестра се одалечила вчера околу 16 часот.

Полицијата презема мерки за нејзино пронаоѓање.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.