Имаа состанок додека вниманието им го одзеде с*ксот во соседната зграда (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Пар кој имал секс во стан без завеси на прозорите стана вистински хит на интернет бидејќи беше снимен за време на состанок во канцеларија од соседната зграда.

Вработените не можеа да им поверуваат на сопствените очи додека некои од нив го снимаа овој чин, а сите заедно се смееја на глас.

Loading...

Видеото кое беше веднаш споделено на Твитер предизвика илјадници реакции и коментари.

„Појадок и шоу“, е еден од коментарите на Твитер.

Додека други пишуваа дека камерманот бил многу нервозен додека го снимал овој чин, додека други се шегуваа на нивна сметка.

Инаку засега не е познато каде е снимена оваа секс акција.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *