Има 600 тетоважи: Три недели била слепа поради тетовирање на очите, но не се откажува (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Оваа „убавица“ од Бризбејн потрошила 50.000 долари на скоро 600 тетоважи, вклучително и вбризгување на сина боја во нејзините очи, што ја ослепило три недели.

Loading...

 

 

Таа потрошила уште 70.000 долари на други модификации како што се сечење на јазикот, зголемување на градите, инјектирање на филери во образите и усните, вметнување вметнати импланти во ушите и подигнување на задникот во бразилски стил.

 

 

Loading...

Таа се опишува себеси како „синоока бела змејка“, а фановите се воодушевени од нејзината природна убавина.

 

– Без тетоважи, имам само дермални пирсинзи – напиша таа покрај старите фотографии, на кои има само 18 години.

 

– Бев депресивна, самоубиствена и накратко – жив мртовец. Се мразев поголемиот дел од времето, таа омраза беше длабока и ме мачеше. Сега, кога тотално се трансформирав во некој со кој сум горда, јас сум силна жена која знае што сака и која е – рече таа.

Loading...

 

Открила дека не и се допаѓало како изгледа.

– Бев обична, го мразев својот изглед. Не бев јас, тоа беше досаден изглед – рече таа.

 

Таа додава дека не жали за трансформациите што ги направила во последните десет години.

 

Loading...

– Не се плашам како ќе изгледам кога ќе остарам, јасно ми е дека никој нема да изгледа премногу добро на 70 години – вели Амбер.

 


Leave a Reply