03.07.2018 12:04

Има 24 години и сè уште носи пелени, а од дома не излегува без цуцла (ФОТО)

Facebook Twitter Google+

Хеиди има 24 години и секој ден по неколку часа глуми бебе.

По неколку часа носи пелени и обожава цуцли, а течност пие од флашички за бебиња.

Таа не е единствена која го прави ова. Постоајт многу групации на луѓе кои неколку часа дневно се преправаат дека се бебиња. Себе си се нарекуваат „Littles“.

Pink hair princess .. .. #littlespace #ddlg #abdl #ageregression #ageplay #littleforbig

A post shared by Pink Princess (@princesspinkblankie) on

loading...

Хеиди ова го прави од својата 18. година и редовно објавува фотографии на својот Инстаграм профил. Таа облекува работи за бебиња, а се премачкува и со бебешки лосин, но прави и таква фризура. Во сето тоа, има партнер кој го нарекува Daddy (татичко).

Оваа девојка тврди дека необичното хоби го прифатиле поголемиот дел од нејзините пријатели, а минувачите често и даваат и комплименти.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments