Има 2 вагини и заработува огромни пари: Секој сака да види како изгледат! (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Евелин Милер, 30-годишна Австралијка, се разликувала од другите девојки уште од првиот ден.

Loading...

При раѓањето ѝ беше дијагностицирана двојна матка (матка диделфис).

 

 

Евелин не само што има две матки, туку има и две вагини, кои се целосно функционални како кај „обичните“ жени.

Поради оваа ретка состојба, таа била во центарот на вниманието уште од рана возраст, а подоцна следеле многу непристојни понуди од мажите…

 

Loading...

 

Бидејќи овој вид на „внимание“ не ѝ пречел, Евелин решила подоцна да стане ескорт.

„Ми одговараше да бидам сексуална работничка. Ја користев едната вагина за работа, а другата, што повеќе ми се допаѓаше за мојот личен живот”, се шегува Евелин, која денес е вистинска sвезда на Инстаграм.

 

 

Како што вели, во почетокот била малку срамежлива за својата состојба, пред се поради реакцијата на „клиентите“.

Loading...

„Се случи тие да помислат дека сум го менувала полот, така што имаше „грешка”. Некои дури се однесуваа како гинеколози, па детално ја испитаа состојбата „таму долу”, рече Евелин.

 

 

Иако е многу отворена, Евелин никогаш не го покажува овој дел од своето тело на социјалните мрежи, но зборува за тоа како изгледа животот со две вагини.

Медицината сè уште нема прецизно објаснување зошто понекогаш се случуваат вакви „аномалии“.

Она што е познато е дека на таквите жени им е крајно тешко да забременат и да добијат дете. Предвремено породување исто така не е невообичаено.

 

Loading...

 

Сепак, Евелин успеала да остане бремена и за пет месеци треба да стане мајка на момче. Патем, ова не е нејзина прва бременост.

Пред неколку години, таа морала да ја прекине бременоста, бидејќи на ултразвукот биле забележани неколку ембриони одеднаш, што нејзиното тело не можело да ги изнесе.

 

Loading...

 

Поради двете матки и вагината, единственото решение е царски рез. Прво, и двете нејзини матки се многу мали и не можат да носат голем фетус. И второ, меѓу нив има многу тенок ѕид од ткиво, така што во случај на природно породување, внатрешните органи можат да бидат оштетени.

 

 

Loading...

Инаку, Евелин одамна се откажала од работата на ескорт, што ја работи веќе осум години, но не престанува да заработува пари за нејзината „специфичност“.

Сега објавува многу смели фотографии на специјализирани платформи (понекогаш заедно со својата партнерка) и воопшто не се срами!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *