08.01.2019 08:11

И дуваше во уста на змијата мислејќи дека е беспомошна, но во следниот момент зажали (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Многумина змии не можат да погледнат ниту на фотографија, меѓутоа, во земји каде тие се вообичаена појава можете да ги видите на секој чекор и очигледно стравот е доста помал, па на луѓето сешто им паѓа на памет.

Така оваа момче фатило змија и одлучило да се игра со неа. Ја држел за телото половина метар од нејзината глава и дувал во нејзините уста.

Loading...

Змијата цело време се обидувала да го касне, а на крајот тоа и успеа. По некое време змијата го касна за глава, а тој не успеа да ја симне од својата коса.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments