HOT Friday: Ријана (+18 галерија)

Сподели со своите пријатели

Секој магазин би посакал да има ваква насловна со која  Ријана се појави на насловната страна на магазинот, Vanity FairПогледнете!

Loading...

 [huge_it_gallery id=”217″]


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.