Хороскоп за вторник, 3 декември

Сподели со своите пријатели

Овен

ЉУБОВ: Вие копнеете по патување, особено оние што вклучуваат авантура за двајцата.

Loading...

РАБОТА: Вие сте многу креативни, што е добро за кариерата.

ЗДРАВЈЕ: Главоболка.

Бик

ЉУБОВ: Можеби ќе направите промена во љубовта.

РАБОТА: Поволен период за финансии и приватен бизнис од секаков вид.

ЗДРАВЈЕ: Стресот има лош ефект врз здравјето.

Близнаци

ЉУБОВ: Можеби ве интересира некој со кого комуницирате на социјалните мрежи.

Loading...

РАБОТА: Солиден ден за работа.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со притисокот.

Рак

ЉУБОВ: Нема да се посветите доволно на љубовниот живот за да очекувате нешто.

РАБОТА: Промената е подобра. Обидот ќе се исплати.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Лав

ЉУБОВ: Ќе бидете популарни кај сите, дури и кај личноста за која ве интересира.

РАБОТА: Ќе доживеете блокада. Веројатно е проблеми со претпоставените.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Loading...

Девица

ЉУБОВ: Вашето внимание е насочено кон деловните обврски, а не на љубовта.

РАБОТА: Може да добиете одлична можност да работите во странство.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

Продолжува на следната страница

Loading...

Pages: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *