Хороскоп за вторник, 18 февруари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Во последно време сте неодоливи. Позитивен развој на случувањата.

РАБОТА: Добар трговски профит, но ништо нема да ви биде доволно.

ЗДРАВЈЕ: Бавно варење.

Бик

ЉУБОВ: Ќе бидете збунети затоа што ќе сакате повеќе луѓе одеднаш.

РАБОТА: Ќе имате одлични идеи. Но, пријател ќе ви помогне.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Ќе се дружите добро со партнерот.

РАБОТА: Може да очекувате напредок, особено ако сте вклучени во трговија или логистика.

ЗДРАВЈЕ: Подобрување.

Рак

ЉУБОВ: Напредок, особено кога станува збор за зближување со некој со странско потекло.

РАБОТА: Ќе инвестирате енергија во остварување контакти.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Вие сте задоволни со вашиот живот и тоа ќе привлече други. Богат социјален живот.

РАБОТА: Направете некои работи зад сцената.

ЗДРАВЈЕ: Пад на имунитетот.

Девица

ЉУБОВ: Нема да бидете впечатливи, но ќе привлечете некого неочекувано.

РАБОТА: Ќе бидете признаени и можеби ќе добиете повеќе добри зделки.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply