Хороскоп за среда, 25 декември

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Лудо сте вљубени и сакате да ги направите сите свесни за вашата љубов кон партнерот.

РАБОТА: Среќа во креативната и уметничката работа.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Бик

ЉУБОВ: Секој ја сака вашата способност да ужива во малите задоволства во животот.

РАБОТА: Можеби ќе добиете повеќе пари.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Добра комуникација со другите. Ќе воспоставите блискост со личноста за која сте заинтересирани.

РАБОТА: Сè ќе работи непречено.

ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

Рак

ЉУБОВ: Вашиот партнер ќе биде во лошо расположение и како резултат ќе внимавате на другите.

РАБОТА: Можеби ќе имате проблеми со соработниците.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Ќе ви биде тешко да го направите вистинскиот избор затоа што вашите чувства ќе бидат променливи.

РАБОТА: Добар ден за финансии, можна добивка.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

Девица

ЉУБОВ: Полесно е да ве заведат со добра храна и пијалок во овој период, затоа што уживате во моментот.

РАБОТА: Успех во работата со деца.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply