Хороскоп за среда, 18 декември

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Денес ќе бидете растргнати меѓу некој што е многу привлечен за вас и некој што е близок со вас.

РАБОТА: Голем ентузијазам за бизнис.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Бик

ЉУБОВ: Ништо нема да се случи онака како што очекувавте или планиравте.

РАБОТА: Ќе имате недостаток на енергија и недостаток на ентузијазам за работа.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Лоша комуникација или дури и расправија со партнерот.

РАБОТА: Проблеми со промените во работниот процес или лошите работни услови.

ЗДРАВЈЕ: Инфекција на респираторниот тракт.

Рак

ЉУБОВ: Можеби некој што го сакавте во минатото ќе се врати во вашиот живот.

РАБОТА: Вие сте во добар период да остварите профит од вашите инвестиции.

ЗДРАВЈЕ: Габични инфекции.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Во овој период сте фокусирани на други работи, но сепак ќе привлечете нечие внимание.

РАБОТА: Можен успех во финансиите.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Девица

ЉУБОВ: Спонтано и лесно влегување во комуникација со луѓе од спротивниот пол.

РАБОТА: Можеби ќе имате проблеми во меѓучовечките односи.

ЗДРАВЈЕ: Нестабилно.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply