09.11.2019 09:40

Хороскоп за сабота, 9 ноември

Facebook Twitter Google+

Овен

ЉУБОВ: Ќе бидете расположени за секс, но имајте на ум дека партнерот ќе очекува повеќе од вас.

Loading...

РАБОТА: Ќе се случат промените кои сте ги посакувале.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Бик

ЉУБОВ: Ќе бидете многу фокусирани на љубовта и партнерството, но со променлив успех.

 РАБОТА: Можни административни проблеми.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Близнаци

ЉУБОВ: Сосема е можно некој да ви искаже восхитување.

Loading...

РАБОТА: Можна е добивка од транспорт или успех во администрацијата.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

Рак

ЉУБОВ: Избегнувајте полувистини и тајновитост и сè ќе испадне добро.

РАБОТА: Ќе добиете можност да излезете во јавноста. Финансиска добивка.

ЗДРАВЈЕ: Чувајте го грлото.

Лав

ЉУБОВ: Љубовта сфатете ја многу сериозно и ќе донесе значителни промени.

РАБОТА: Ќе имате проблем да воспоставите овластување.

ЗДРАВЈЕ: Повреди и инфекции.

Loading...

Девица

ЉУБОВ: Вие сте во тежок период затоа што ќе западнете во ситуации од кои нема да излезете.

РАБОТА: Мал напредок.

ЗДРАВЈЕ: Психосоматски нарушувања.

Продолжува на следната страница

Loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...
1 of 2

Последни наслови

Facebook Comments