21.09.2019 09:02

Хороскоп за сабота, 21 септември


Овен

ЉУБОВ: Ќе бидете оптимисти затоа што свездите ви се многу наклонети.

loading...

РАБОТА: Ценети сте и можно е да добиете подобра работа или унапредување.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Бик

ЉУБОВ: Во моментов е најлесно да ве освојат со вкусна храна и опуштена атмосфера.

РАБОТА: Нема промени. Истиот тренд продолжува.

ЗДРАВЈЕ: Проблем со кожата.

Близнаци

ЉУБОВ: Добрата комуникација е суштинска. Ќе бидете привлечени од оние со кои лесно можете да разговарате.

loading...

РАБОТА: Ќе доживеете одреден успех.

ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

Рак

ЉУБОВ: Добра комуникација со луѓе од спротивниот пол и можно значително познанство.

 РАБОТА: Ќе инвестирате енергија во креативна работа.

ЗДРАВЈЕ: Болки во стомакот.

Лав

ЉУБОВ: Нестабилност или мали промени. Сепак, ќе имате можност да уживате во партнерот.

РАБОТА: Очекувајте успех што и да правите.

ЗДРАВЈЕ: Проблем со грлото.

loading...

Девица

ЉУБОВ: Вие сте премногу директни, што може да предизвика проблем.

РАБОТА: Фокусирани сте на собирање средства за проект.

ЗДРАВЈЕ: Воспаление на мускулите.

Продолжува на следната страница

loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...
1 of 2

Последни наслови

Facebook Comments