Хороскоп за сабота, 15 февруари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Вие сте расположени за авантура и акција. Треба да имате разбирање за она што другите често не можат да го следат вашето темпо.

РАБОТА: Поддршка од околината.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Бик

ЉУБОВ: Ќе ви се допадне личност чиј темперамент е различен од вашиот.

РАБОТА: Бизнисот ќе ви донесе финансиски успех, особено во трговската сфера.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Ви се насмевнува среќата, сè што треба да направите е да кажете да.

РАБОТА: Иако повеќе интересни работи кои ве чекаат надвор од работа, не ги занемарувајте одговорностите.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

Рак

ЉУБОВ: Заедно, го сносите товарот на деловни или финансиски обврски, што ќе ја зацврсти вашата врска.

РАБОТА: Ќе се отворат некои нови и добри можности за вас.

ЗДРАВЈЕ: Нервозен стомак.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Подготвени сте да го покажете вашиот интерес за личноста што ви се допаѓа.

РАБОТА: Ќе имате корист од социјалните врски и луѓето во униформа.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Девица

ЉУБОВ: Не анализирајте премногу, препуштете се на среќата.

РАБОТА: Ситуацијата се подобрува, што е пожелно со оглед на лошата состојба на работите што му претходеа.

ЗДРАВЈЕ: Настинка.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply