Хороскоп за понеделник, 30 декември

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Ќе бидете полни со интересни идеи што ќе привлечат други.

РАБОТА: Напредок и подобри услови за работа. Лесно можете да дојдете до работа, ако го барате тоа.

ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

Бик

ЉУБОВ: Ова е добро време да одите на заедничко патување со партнерот.

РАБОТА: Очекувајте добра заработка што и да правите.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Добра комуникација која ветува дека ќе имате емотивна врска со некој кој ве интересира.

РАБОТА: Проблеми со деловниот партнер.

ЗДРАВЈЕ: Внимавајте што јадете.

Рак

ЉУБОВ: Можеби ви се допаѓа некој од странство.

РАБОТА: Може да добиете финансиска инфузија или спонзорство.

ЗДРАВЈЕ: Би ви одговарала поздрава исхрана.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Денес ќе се чувствувате смирени и задоволни. Среќата ве следи.

РАБОТА: Ќе бидете полни со ентузијазам, што ќе биде заразно за вашите колеги.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Девица

ЉУБОВ: Можна е нова љубов или љубов со некој со кој работите.

РАБОТА: Може да добиете финансиска поддршка за проект или деловен потфат.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply