Хороскоп за понеделник, 11 март

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

Овните кои се невработени очекуваат атрактивна деловна понуда. Подгответе се за важно интервју за работа и покажете доверба. Се чувствувате отуѓено од партнерот. Не грижете се, тоа е само привремена криза, која лесно можете да ја надминете со заеднички напори. Зголемен стрес.

Бик

Денеска може да добиете важни вести од некои соработници, а тоа може да биде ненадејно патување. Го преиспитувате квалитетот на врската со партнерот и сакате да направите некои промени. Како да имало ментален замор и ви пречи некоја дневна рутина. Можете да го надминете тоа заедно. Чувствително грло.

Близнаци

Ова е ден кога ќе завршите работа на голем проект или ќе склучите важен долгорочен договор за соработка. Доминантна атмосфера на овој ден е романтичен состанок со партнерот. Постои можност за пократко патување заедно. Проблеми со коските.

Рак

Доживеавте неуспеси во потрагата по нови соработници, многумина ве изневерија и тоа ве натера да бидете повнимателни. Денес сте особено расположени за љубов, станувате речиси како магнет за спротивниот пол. Ве очекува ново познанство со личност во знакот Бик. Проблем со притисокот.

Loading...
ПРОЧИТАЈТЕ И:  Хороскоп за понеделник, 15 април

Лав

Задоволни сте од досегашните резултати, но која е целта на другите луѓе за вас е само почетна претпоставка. Ве очекува просперитет. Лавовите денеска ги очекува возбудлив љубовен ден. Доколку сте слободни, пред вас е романтична вечер со една фатално привлечна Вага. Уморни сте, одморете се повеќе.

Девица

Со оглед на тоа што сте перфекционист, тоа денес можете да го изразите во форма на средување документација и смислување нов бизнис план кој би покажал подобри резултати во пракса. На љубовен план ве очекуваат големи промени и промени. Девиците кои се во врска размислуваат да ја официјализираат врската и планираат да го прошират семејството. Чувство на надуеност.

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Хороскоп за понеделник, 15 април

Вага

Чувството на задоволство поради пофалби и признанија од претпоставените и колегите е доминантна атмосфера на овој ден. Уживајте во вашите деловни резултати денес. Ве очекува убав состанок со партнерот. Слободната Вага може да влезе во тајна врска со некој што ќе го запознаат преку работа. Болка во нозете.

Скорпија

Незадоволни сте од деловната соработка со еден соработник и размислувате за спроведување на некои промени. Ситуацијата меѓу вас и вашиот партнер е неизвесна и променлива. Ако неодамна сте започнале врска, може да се најдете во дилема бидејќи вашиот нов партнер може да се однесува крајно непредвидливо. Намален имунитет.

Loading...

Стрелец

Ви се допаѓаат промените на работа, па ќе покажете дополнителен ентузијазам за нови деловни успеси. Хармонијата меѓу вас и вашиот партнер е доминантна атмосфера. Слободне Стрелчеве го очекува романтичен состанок со личност која неодамна ја запознале. Задржување на вода во телото.

Јарец

Денеска можете да направите анализа на изминатата работна недела и ќе имате многу причини да бидете задоволни од постигнатите резултати. Денеска избегнувајте да се расправате со партнерот, бидејќи еден погрешен збор или коментар на сметката на партнерот може да ве одведе во погрешна насока. Проблем со низок притисок.

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Хороскоп за понеделник, 15 април

Водолија

Постигнувате натпросечни деловни резултати, кои би можеле да ви донесат дополнителни поени во насока на понатамошен напредок во работата. Хармонијата во односите со партнерот ја исполнува атмосферата на овој ден. Ова е идеален ден за уживање во заедничките моменти, со многу нежност и посебни знаци на внимание. Варијанта на притисокот.

Риби

Овој ден минува во прилагодување на новите деловни околности. Вашиот обем на работа може да биде толку зголемен што ќе бидете во позиција да ги поместите роковите. Хармонија во врската со партнерот. Планетите се во ваша корист кога е во прашање одлуката за заедничка иднина. Зрачи енергија.

Loading...