Хороскоп за понеделник, 10 февруари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Претежно ќе се справувате со проблеми. Неколку работи ќе бидат пријатни или забавни.

РАБОТА: Вашата работа ќе стане премногу тешка или здодевна.

ЗДРАВЈЕ: Хронична болка.

Бик

ЉУБОВ: Можно е да ви се допадне некој постар од вас. Ќе бидете привлечени од професионален успех.

РАБОТА: Осигурете се дека вложувате пари.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Нестабилност. Можни се недоразбирања со партнерот и тешки зборови.

РАБОТА: Ќе бидете бавни и несигурни во работењето, што ќе предизвика проблеми.

ЗДРАВЈЕ: Настинка.

Рак

ЉУБОВ: Можно е повторно да се поврзете со некого од минатото.

РАБОТА: Интелектуална работа или работа со странци и во странство.

ЗДРАВЈЕ: Болки во коските.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Ќе имате чувство дека треба да се случи нешто големо и позитивно.

РАБОТА: Добра комуникација и соработка со другите.

ЗДРАВЈЕ: Проблем со грбот.

Девица

ЉУБОВ: Денес ќе бидете повлечени и нема да бидете сигурни на кој пат да чекорите.

РАБОТА: Успех во работа во странство или интелектуална работа.

ЗДРАВЈЕ: Избегнувајте тешка храна.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply