Хороскоп за петок, 7 февруари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Ќе имате можност да излезете и да се забавувате, но нема да остварите врска.

РАБОТА: Ништо не може да ве спречи да ги исполните вашите планови.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Бик

ЉУБОВ: Вие сте многу социјални, што донекаде ќе ја подобри ситуацијата во вашиот љубовен живот.

РАБОТА: Нема да имате среќа со правните проблеми.

ЗДРАВЈЕ: Главоболка.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Денес ќе се дружите и ќе имате необавезителни односи.

РАБОТА: Ќе имате дополнителни одговорности. Подобрување на состојбата во сферата на финансиите.

ЗДРАВЈЕ: Настинка.

Рак

ЉУБОВ: Пријателството ќе ви биде поважно од љубовта, како и разбирањето во една врска.

РАБОТА: Административни проблеми, но очекувајте и помала добивка.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Ќе комуницирате со некој што ви се допаѓа или ќе запознаете две помлади лица.

РАБОТА: Проблеми со службено патување.

ЗДРАВЈЕ: Забоболка.

Девица

ЉУБОВ: Старата љубов ќе се врати во вашиот живот или ќе се поврзете со некој кој е многу постар од вас.

РАБОТА: Нема посебни настани.

ЗДРАВЈЕ: Внимавајте што јадете.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply