Хороскоп за петок, 6 март

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Можен е физички контакт со личноста што ви се допаѓа.

РАБОТА: Ќе бидете многу инспирирани, поради што ќе постигнете одреден успех.

ЗДРАВЈЕ: Чувствителни респираторни органи.

Бик

ЉУБОВ: Вашиот шарм ќе биде впечатлив, што ве прави да изгледате фасцинантно и привлечно.

РАБОТА: Можен е финансиски напредок.

ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Одлична комуникација со луѓе од спротивниот пол. Лесно е да се воспостави блискост деновиве.

РАБОТА: Успех во недвижен имот.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Рак

ЉУБОВ: Ќе ве вознемири нестабилноста во вашиот љубовен живот.

РАБОТА: Солидна ситуација, но ќе мора да решите некои проблеми.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Бидејќи вашиот знак е благословен со харизма и привлечен изглед, никој нема да може да ви одолее.

РАБОТА: Сомнителен период за работа.

ЗДРАВЈЕ: Внимавајте на вашата исхрана.

Девица

ЉУБОВ: Ќе имате можност да поминете време со некој што ќе го засакате.

РАБОТА: Можно е вашата работа да биде поврзана со трговијата.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Loading...

Вага

ЉУБОВ: Можни нови познанаства и нови можности, но не очекувајте нешто трајно.

РАБОТА: Ќе бидете загрижени, иако нема причина да се грижите многу.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Скорпија

ЉУБОВ: Добра комуникација со луѓе од спротивниот пол.

Loading...

РАБОТА: Ќе ви биде дадена деловна можност од која треба да ја искористите.

ЗДРАВЈЕ: Спортски повреди.

Стрелец

ЉУБОВ: Ако веќе не сте, сигурно ќе запознаете некој што ќе ви се допаѓа.

РАБОТА: Можеби ќе треба да направите две работи во исто време.

Loading...

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Јарец

ЉУБОВ: Можете лесно да најдете љубов, но веројатно ќе ги расипете вашите шанси со арогантен став.

РАБОТА: Ќе имате проблеми во работниот процес.

ЗДРАВЈЕ: Слабо.

Loading...

Водолија

ЉУБОВ: Можно патување или планирање на патувања. Ќе донесе нова енергија и возбуда во вашата врска.

РАБОТА: Проблеми во тимската работа.

ЗДРАВЈЕ: Влошување.

Риби

ЉУБОВ: Денес ќе бидете вљубливи, а можноста е бесконечна. Ќе бидете на слатка мака.

Loading...

РАБОТА: Некои проблеми, но полека се навикнувате на тоа.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.


Leave a Reply