Хороскоп за петок, 24 јануари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Ќе бидете склони кон флертувања и тајни работи, ќе создаде проблеми за оние кои се во врска или брак.

РАБОТА: Не сте задоволни од ситуацијата.

ЗДРАВЈЕ: Настинка.

Бик

ЉУБОВ: За вас е лесно да привлечете љубов и внимание затоа што сте многу заводливи.

РАБОТА: Може да наидете на некои пречки во работниот процес.

ЗДРАВЈЕ: Болка во грбот.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Може да има конфликт помеѓу вас и вашиот партнер, проблем или заладување на односите.

РАБОТА: Правни проблеми.

ЗДРАВЈЕ: Нервна болка.

Рак

ЉУБОВ: Вашата врска е во криза. Ќе мора да работите на она што е погрешно и да ја оживеете вашата страст.

РАБОТА: Ќе имате проблеми со претпоставените.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Ќе  бидете елоквентен и вашата експресивна природа ќе ја воодушеви личноста што сакате да ја освоите.

РАБОТА: Некој се обидува да ве сопне.

ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

Девица

ЉУБОВ: Имате среќа со љубовта затоа што влеговте во одличен период. Искористете го тоа.

РАБОТА: Ќе имате проблем да ја наплатите својата работа.

ЗДРАВЈЕ: Слабо.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply