Хороскоп за петок, 10 јули

Сподели со своите пријатели

Овен

ЉУБОВ: Ќе бидете опкружени со некој гламурозен свет што ќе ве воодушеви. Контакт со привлечни луѓе.

Loading...

РАБОТА: Можно е да добиете паричен прилив.

ЗДРАВЈЕ: Спортски повреди.

Бик

ЉУБОВ: Иако сега не е најдобро време за тоа, ќе треба да одите на романтично патување со партнерот.

РАБОТА: Успех во тимска работа и во однос на административни проблеми.

ЗДРАВЈЕ: Габични инфекции.

Близнаци

ЉУБОВ: Ќе уживате во хармоничен и стабилен љубовен однос.

Loading...

РАБОТА: Можни се проблеми заради мешање на работата и задоволството. Ќе бидете ангажирани во креативна работа.

ЗДРАВЈЕ: Подобрување.

Рак

ЉУБОВ: Ќе бидете во лошо расположение, поради што нема да имате шанси да пронајдете љубов ако сте сами.

РАБОТА: Можеби ќе бидете принудени да се справите со правни проблеми.

ЗДРАВЈЕ: Нестабилно.

Лав

ЉУБОВ: Денес би можеле да запознаете некој кој е физички привлечен кон вас, но кој не може да ве инспирира во вистинска љубов.

РАБОТА: Нема да би биде до работата, ќе бидете целосно преокупирани со други работи.

ЗДРАВЈЕ: Чувствително.

Loading...

Девица

ЉУБОВ: Може лесно да се случи чувствата кон некого од вашето минато да се реализираат.

РАБОТА: Може да имате проблеми со претпоставените бидејќи сте премногу амбициозни во овој период.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Вага

Loading...

ЉУБОВ: Може да присуствувате на мал собир каде ќе можете да сретнете личност што ви се допаѓа.

РАБОТА: Вие сте во период на смиреност и само чекате да се отвори вратата.

ЗДРАВЈЕ: Подобрување.

Скорпија

ЉУБОВ: Ќе направите нови познанства, од кои секое ќе има потенцијал да прерасне во нешто повеќе.

Loading...

РАБОТА: Можеби имате проблеми во партнерот, поради нечесноста во партнерскиот однос.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Стрелец

ЉУБОВ: Нема да имате премногу среќа во љубовта, пред се поради недостаток на можности.

РАБОТА: Можно е подобрување на финансиски план заради некоја ненадејна добивка.

Loading...

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Јарец

ЉУБОВ: Избраната личност може да се чувствува емоционално празна и ќе ве обвини за своето незадоволство.

РАБОТА: Ќе бидете ангажирани во манипулирање со туѓите пари или маркетингот.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Loading...

Водолија

ЉУБОВ: Нема да можете да постигнете интимност со оние што ве привлекуваат, а оние со кои се чувствувате блиски нема да ве привлечат.

РАБОТА: Во моментов, вие сте повеќе мотивирани од парите и како да ги заработите.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Риби

ЉУБОВ: Можно е да остварите долга врска или да имате тајна љубов дури и ако веќе сте во врска.

Loading...

РАБОТА: Има одреден успех во областа на самоизразување и јавно говорење.

ЗДРАВЈЕ: Настинка.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *