Хороскоп за петок, 10 јануари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Ќе ви се допадне некој што ќе го запознаате во кругот на пријателите.

РАБОТА: Лош однос со претпоставените и надлежните органи. Избегнувајте конфликти.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Бик

ЉУБОВ: Околностите ќе придонесат да имате повеќе можности за љубов.

РАБОТА: Успех во области кои бараат добри меѓучовечки односи.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Можеби ви се допаѓа некој чиј темперамент не ви одговара.

РАБОТА: Ќе доживеете некои проблеми во здружениот бизнис.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

Рак

ЉУБОВ: Вашето внимание ќе биде целосно насочено кон љубовта. Очекувајте напредок.

РАБОТА: Можно е да се заработат пари од работата, но и неочекувана добивка.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Вие сте расположени за физички контакт со некој што ви се допаѓа.

РАБОТА: Може да постигнете резултати во сè што бара елоквенција.

ЗДРАВЈЕ: Бавно варење.

Девица

ЉУБОВ: Ќе доживеете некои пријатни настани, но не очекувајте премногу.

РАБОТА: Добро време да научите нови работи и да го продолжите вашето образование.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply