Хороскоп за четврток, 6 февруари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Во моментов, вие сте повеќе фокусирани на кариерата отколку љубовта.

РАБОТА: Може да се вратите на својата стара работа или на претходната позиција.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

Бик

ЉУБОВ: Проблеми се можни денес, ќе почувствувате дека нешто ви е скратно.

РАБОТА: Можни се големи промени во работата. Напредоци во финансиите.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Некои непријатни околности ќе влијаат врз љубовниот живот.

РАБОТА: Судски спор и проблеми со деловниот партнер.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

Рак

ЉУБОВ: Можеби ќе се вљубите во некој што живее далеку.

РАБОТА: Логистичките или административните проблеми можат да ви го отежнат денот.

ЗДРАВЈЕ: Бидете внимателни во сообраќајот.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Денес ќе бидете повеќе свртени кон работата отколку кон љубовниот живот.

РАБОТА: Ќе тежнеете да оставите значаен белег на деловниот свет.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Девица

ЉУБОВ: Зад вас е период во кој сте имале многу можности за љубов, така што вашите очекувања ќе станат нереални.

РАБОТА: Дефект на средства за работа.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply