Хороскоп за четврток, 23 јануари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Ќе изгубите интерес за партнерот, особено ако сте во долга врска.

РАБОТА: Ситуацијата ќе се движи напред во планот за кариера.

ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

Бик

ЉУБОВ: Раскинување на постоечка врска и нова љубов. Ќе имате премногу примамливи понуди за да ги отфрлите.

РАБОТА: Ќе ја промените насоката во вашата кариера.

ЗДРАВЈЕ: Влошување.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Денот не е добар за љубовта затоа што вашите емоции ќе бидат многу непостојани.

РАБОТА: Проблем со парите, особено ако го барате тоа од други.

ЗДРАВЈЕ: Гастритис.

Рак

ЉУБОВ: Позитивна состојба, но некои проблеми од другите сфери би можеле да ја расипат атмосферата.

РАБОТА: Можни се грешки како резултат на брзината.

ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Ќе има позитивни промени и возбудливи настани.

РАБОТА: Размислувате да се смените затоа што сте уморни од моменталната состојба со работата.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Девица

ЉУБОВ: Имате големи очекувања, затоа ќе ги пропуштите можностите што се нудат.

РАБОТА: Ќе се обидете брзо да го добиете она што го сакате.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply